Andrus Kõresaar

Juhatuse liige / partner

Raivo Kotov

Volitatud arhitekt / juhatuse liige / partner

Reedik Poopuu

Tegevjuht

Birte Böer

Rahvusvaheliste projektide projektijuht

Kristo Rämson

Projektijuht / BIM spetsialist

Joseph Sturm

Rahvusvaheliste projektide projektijuht

Aleksandr Marmuljov

Rahvusvaheliste projektide projektijuht

Indrek Mikk

Volitatud arhitekt

Lembit-Kaur Stöör

Volitatud arhitekt

Martin Tago

Volitatud arhitekt

Ingrid Viskus

Volitatud arhitekt

Anu Ahi

Volitatud arhitekt

Olga Batuhtina

Arhitekt

Maia Grimitliht

Arhitekt

Liis Uustal

Arhitekt

Karina Niinepuu

Arhitekt

Ljudmilla Georgijeva

Arhitekt

Salome Todria

Arhitekt

Nicola Smania

Arhitekt

Raili Paling

Volitatud sisearhitekt

Liis Lindvere

Volitatud sisearhitekt

Kadri Kaldam

Sisearhitekt

Liina Kittask

Sisearhitekt

Eleriin Tekko

Maastikuarhitekt

Antti Pääsukene

Maastikuarhitekt

Lea Laidra

Arhitekti assistent

Tatiana Päss

Illustraator

Sirkka Johanna Siimso

Illustraator

Martin Lazarev

Graafiline disainer / illustraator

Katrin Musta

Raamatupidaja

Elo Aun

Rahvusvahelised suhted

Maigi Koplimets

Büroojuht

Helen Küppas

Assistent

Eka Jeladze

Assistent

Lilian Männikust

Praktikant

Oliver Kask

Praktikant

Disain / MOTOR

Ott Sarapuu / Partner / Tegevjuht
Helen Paat / Projektijuht
Ott Roots / Projektijuht
Mikk Roben / Projektijuht
Moonika Olju / Projektijuht
Kati Valbet / Projektijuht
Jaak Prints / Loovjuht
Maris Kaskmann / Graafiline disainer
Mariana Hint-Rääk / Graafiline disainer
Teele Strauss / Graafiline disainer
Lauri Laasik / Montaaži režissöör
Sander Põldsaar / Animaator
Alar Juhkov / Eksponaatide disainer
Meelis Unt / Eksponaatide insener
Kilian Ochs / Eksponaatide insener
Henri Palm / Eksponaatide insener
Paula Üleoja / Ekspositsioonilahenduste kuraator
Jaan Schmidt / Töökoja juhataja
 
Projekti partnerid

Konstruktiivse osa partner / Neoprojekt
Konstruktiivse osa partner / VMT Ehitus
Konstruktiivse osa partner/ KTR projekt
Konstruktiivse osa partner / PCC Projekt
Konstruktiivse osa partner / Printsiip
Konstruktiivse osa partner / Ehitusekspertiisibüroo
Konstruktiivse osa partner / Estkonsult
Konstruktiivse osa partner / Tari
Eriosade partner / HEVAC
Eriosade partner / Hanken
Eriosade partner / VIP Projekt
Eriosade partner / Henert Grupp
Eriosade partner / Contactus
Eriosade partner / ITK Engineering Company
Eriosade partner / Teinos
Akustika konsultant / Linda Madalik
Akustika konsultant / Akukon
Valgustuse konsultant / UPlift
Valgustuse konsultant / Moodne Valgustus
Projekteerimise projektijuhtimine / Projektipea
Detailplaneeringute partner / K-Projekt
Detailplaneeringute partner / Linnaruumi
Detailplaneeringute partner / Plesart Stuudio